Hakkımızda

Tesisimiz tamamen bir matbaa kompleksi şeklinde dizayn edilmiştir. Matbaa sektöründe verilebilecek tüm hizmetleri güvenli bir şekilde hazırlıyoruz.

2000 yılında başlayan sektörel tecrübemiz her yıl artarak devam ediyor . Gelişen teknolojik koşullar ve ihtiyaçların çeşitlenmesi ile birlikte her geçen gün kendini yenileyen tesisimiz geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

BİZ…
2000 yılında matbaa malzemeleri toptan tedarikçisi olarak başladığımız ticaret hayatımıza; müşteri memnuniyeti ve sürekli kendimizi geliştirmeyi prensip edindiğimiz üzere; 2001 yılında mücellit, 2003 yılında baskı atölyemizi kurarak müşterilerimize daha geniş ürün yelpazesi ve mükemmel kalite anlayışı ile hizmet sunmaya devam ediyoruz.
Bu mücellitliği ile ticaret hayatına açılan ve disiplinize matbaacılık işlemleri ile ilerlemeyi kendine iş yolu edinmiş firmamız kısa zamanda büyük adımlar atarak gerek Malatya’da gerekse  Anadolu’da, sektörünün üst sıralarında kendine yer bulmuştur.

Kalite ve Hizmet Bilinci…
Mesleki bilgi birikiminin öneminden yola çıkarak uzman ve kaliteli personelle çalışma prensibi firmamızın temel niteliklerinden birini oluşturmaktadır. Geniş makine parkurumuz ve ekipmanımız ile her biri kendi alanında uzman kalifiye personelleri buluşturarak, ürünlerimizin kalitesini her geçen gün daha iyiye taşıyıp, müşterilerimizin memnuniyetine şahit oluyoruz.
Bu deneyimli ve verimli personelin ortaya koyduğu güler yüz; personelimizin hizmet bilinciyle sunduğu ürünler, kısa sürede müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler ile kendini ortaya çıkarmıştır.
Tesisimiz bünyesinde her an hazır bulunan hammadde  ve ürünlerimiz ile müşterilerimizin taleplerini, kendilerini bekletmeden karşılamaktayız.
Sadece Malatya ile sınırlı kalmayıp; öncelikle tüm Anadolu’ya ardından Türkiye ‘nin her köşesine ulaşmayı kendimize görev saydık ve bu uğurda tüm imkânlarımızla seferber olduk.
Nitelikli, kaliteli, disiplinize ve zamanında çalışmayı, her zaman için akılcı düşünmeyi ve akılcı yatırımlar yapmayı kalitemizden ödün vermemeyi firmamız için vazgeçilmez bir unsur olarak şekillendirdik.
Referans…
Ortaya çıkardığımız eserler, müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönütler ve gün geçtikçe büyüyen tesisimiz; POZA MATBAACILIK için en büyük referanslar olmuştur.